2
5.01.2022, 15:22Lektura na 1 minutę
Wideo

EVE Online: Nadchodzi crossover z Doktor Who

Nowe wydarzenie nie spotkało się jedna z ciepłą reakcją fanów.


Kuba „Herbarius” Chudzik

CCP Games połączy siły z BBC przy nowym wydarzeniu dodającym elementy kultowego serialu „Doktor Who” do uniwersum EVE. Pierwszy duży crossover w popularnym kosmicznym MMO rozpocznie się 13 stycznia.

W trakcie eventu Interstellar Convergence gracze znajdą się w tunelach czasoprzestrzennych prowadzących do nowego obszaru kosmosu inspirowanego Gallifrey, zniszczoną rodzimą planetą Władców Czasu. Następnie będą musieli go przemierzyć w poszukiwaniu artefaktów, które doprowadzą ich do nikogo innego jak krwiożerczych Daleków. W nagrodę za pokonanie śmiercionośnych kubłów piloci dostaną niepowtarzalne przedmioty.

Zapowiedź spotkała się jednak z mieszaną reakcją społeczności. Część fanów zwraca uwagę na brak większej spójności pomiędzy uniwersami dwóch gier, krytykując pomysł twórców jako marnujący zasoby i będący nieskuteczną próbą przyciągnięcia nowych graczy.

Wydarzenie Interstellar Convergence rozpocznie się 13 stycznia i potrwa do 1 lutego. EVE: Online jest darmowe i możecie w nie zagrać tylko na PC.

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane