Fable II doczeka się dodatków?
Peter Molyneux jest człowiekiem bezpośrednim i często mówi to, co mu na duszy gra. Tym razem wypowiedział się w sprawie dodatkowej zawartości do Fable II.
Oficjalnie nie padły żadne zapowiedzi czy ogłoszenia, jednak pan Molyneux stwierdził, że nie byłoby rozsądnym nieplanowanie rozszerzeń. Ponadto twórca Black & White nie celuje w drobnostki, typu nowe fatałaszki dla naszej postaci, ale w coś większego. No cóż, panie Peter – czekamy na pierwsze konkretne informacje.
Czytaj dalej
-
Twórcy Dead Island 2 zrezygnowali z Denuvo. Piraci coraz częściej...
-
Czy nowy dodatek do Kingdom Come: Deliverance 2 dorównuje wielkością rozszerzeniom...
-
W Warhammer 40,000: Boltgun 2 zagramy Siostrą Bitwy. Ujawniono drugą...
-
Czuliście, że wasze strzały w Battlefieldzie 6 nie trafiały wrogów? Twórcy gry...
6 odpowiedzi do “Fable II doczeka się dodatków?”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Fable mi nie przypadł do gustu… // …chociaż skończyłem grać gdzieś tak jeszcze w fazie dzieciństwa xD
Ale z tego co widziałem jeżeli chodzi o Fable 2… to myślę, że będzie to hit.
Co do dodatków: mam nadzieję, że nie będą to takie dodatki jak do Sims_ów xP
// Coraz więcej takich newsów – gra jeszcze nie znalazła się w sprzedaży, a już planują dodatki. Cóż jednak, to już od dawna nie jest zabawa garażowych zapaleńców, lecz ogromny biznes.
// I to wszystko tylko na Xboxa 😀
// @Dare
Niekoniecznie. 😛 Chodzą słuchy, że być może Fable II trafi na PC. 😉
Pozdrawiam.
// E tam i bedzie jak w przybadku Falbe gdzie bardzo długo czekalismy az sie pojawi ;/ czego bardzo nie lubie,teraz podobno ma byc rowno z premiera europejska premiera polska z polskimi napisami