17.11.2020, 10:55Lektura na 1 minutę

Fall Guys: 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na pecetach

Całkiem nieźle jak na grę o fasolkach, prawda?

Sierpień należał do Mediatonic i jego Fall Guys, ale wraz z końcem lata o zwariowanej produkcji świat zaczął z wolna zapominać. Wszyscy oszaleliśmy wtedy na punkcie Among Us, produkcji mniej wymagającej, tańszej i (co chyba najważniejsze) nie tak irytującej. Do tego urok turnieju fasolek zaczął się z czasem rozwiewać – jak długo można w końcu w kółko robić to samo? I to nawet pomimo faktu, że gra należy do dość emocjonujących.

Drugi sezon pomógł tylko odrobinę, a popularność tytułu dalej stopniowo topnieje. Wciąż jednak na samym Steamie codziennie sięga po niego nawet 20 tysięcy graczy w jednym momencie. Zresztą zainteresowanie Fall Guys nie minęło wraz z końcem sierpnia. Według raportu finansowego Unity (na tym silniku właśnie działa) do listopada produkcja znalazła ponad 10 milionów nabywców na samych pecetach. Oznacza to, że od września zakupiono ją prawie 2 miliony razy w wersji na tę platformę.

Danych z PS Store'a nie znamy, choć Fall Guys jeszcze długo pozostanie pewnie najpopularniejszą grą z PS Plusa w historii.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane