1
11.08.2020, 12:18Lektura na 2 minuty

Fall Guys sprzedało się już w liczbie 2 milionów kopii na samym Steamie

A przypomnijmy, że gra dostępna jest też w sierpniowym PS Plusie.

Po raz kolejny w krótkim czasie piszę o ogromnym sukcesie Fall Guys: Ultimate Knockout, ale nie da się ukryć, że powodów do tego nie brakuje. Padające z powodu przeciążenia liczbą graczy serwery nie są może w naszym medium czymś zupełnie niespotykanym (przypomnę tylko Last Oasis czy World War III), jednak zrzucać to mogliśmy na karb „darmowego udostępnienia”* w ramach PS Plusa. Szybko okazało się, iż tytuł cieszy się ogromną popularnością także na platformie Valve, stając się jedną z ważniejszych gier tegorocznych wakacji.

Devolver Digital pochwalił się jeszcze bardziej spektakularnymi liczbami. Wydane przed tygodniem Fall Guys zostało na Steamie zakupione już 2 miliona razy.

Liczby użytkowników na PlayStation jak na razie nie poznaliśmy.

Fall Guys utrzymuje się również w czołówce, jeżeli chodzi o liczbę jednocześnie bawiących się użytkowników na Steamie, a także jest drugą najpopularniejszą grą na Twitchu.

*Bo jednak trudno ją nazwać darmową, jeżeli opłacamy abonament.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane