15.04.2023, 06:00Lektura na 2 minuty

Fani Baldura, weźcie udział w teledysku! Heroes Orchestra szuka ochotników

Baldurowe zaproszenie skierowane jest głównie do larperów, ale dla osób w cywilu stroje też się znajdą.

Nie brakuje w naszym kraju ciekawych inicjatyw związanych z kultowymi, kochanymi przez rodaków grami. Na naszych łamach gościł jakiś czas temu gothicowy larp, na którym uczestnicy co roku wcielają się w mieszkańców Kolonii. Istnieje też inna zacna grupa – Heroes Orchestra. O ich działalności wie sam Paul Romero, jeden z kompozytorów muzyki do gry! Jak nazwa wskazuje, organizują soundtrackowe koncerty. Zaczęło się co prawda od Heroesów III, ale w repertuarze znajdziemy też od niedawna Gothica.

Ekipę można co parę miesięcy spotkać na cyklicznych wydarzeniach organizowanych głównie w Warszawie. Teraz jednak oferują zupełnie nową okazję dla zapalonych fanów… Baldur’s Gate’a.


Przed nagraniem należy zebrać drużynę

Heroes Orchestra zaprasza fanów na nagrania teledysku do muzyki z Baldura. Udział mogą wziąć wszyscy chętni – czy to fani wspomnianej serii, czy Gothica, czy też po prostu fantasy. Poszukiwani są jednak przede wszystkim larperzy ze strojami, osoby znające się na charakteryzacji oraz pomocnicy, np. do spraw transportu.

Nagrywki odbędą się 29 kwietnia pod Warszawą, koło Kampinosu. Zapisy prowadzone są na Facebooku TUTAJ. Organizatorzy nie przewidują wynagrodzenia, ale zapewniają całą resztę. Prawdopodobnie także pokryją koszty dojazdu.

Ktoś chętny?

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów862

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane