Far Cry 5 zabierze nas na Marsa… i chyba wręczy blastery, płaszcz niewidzialności i rękawice mocy

Tuż przed premierą piątego Far Cry’a Ubiosft ogłosił plany na przepustkę sezonową, w której skład (poza odświeżoną „trójką” w wersji na PS4 lub XBO) wejdą trzy DLC – Hours of Darkness (które pozwoli nam wybrać się do Wietnamu i zawalczyć z partyzantką Wietkongu), Dead Living Zombies (stanowiące pastisz horrorów klasy B) i Lost on Mars, jakie wyprawi nas na czwartą planetę od słońca.
Dwóch użytkowników Reddita, niejacy Wa11etWarrior i CoffeeChipmunk, dokopało się w plikach gry do przedmiotów i uzbrojenia, z którego (chyba) zrobimy użytek w tym trzecim DLC. O sprawie jako pierwszy doniósł PCGamesN.
Przedmioty:
Broń:
Nadmieńmy jednak, że część z powyższych nazw może być placeholderami, a część pomysłów mogła zostać w międzyczasie wycięta… nie wiadomo zresztą, kiedy będziemy mogli skonfrontować domysły z faktami, Ubiki wciąż nie ogłosiły bowiem daty premiery żadnego z dodatków.
Czytaj dalej
3 odpowiedzi do “Far Cry 5 zabierze nas na Marsa… i chyba wręczy blastery, płaszcz niewidzialności i rękawice mocy”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Fajny pomysł z tym Marsem, może wyjdzie z tego coś takiego jak Blood Dragon
Hej, hej mars napada dookoła ludzi gromada 😉
https:youtu.be/3gGFL0vb8cg