37
29.08.2013, 14:16Lektura na 1 minutę

FIFA 14 i Need for Speed: Rivals - Wersje next-genowe bez polskiej wersji językowej [UPDATE]

Zaskakująca decyzja Electronic Arts. Choć firma stara się wydawać swoje gry w zlokalizowanych wersjach na wszystkich ważnych platformach sprzętowych, inaczej zamierza zrobić z next-genowymi wersjami dwóch nadchodzących produkcji – FIFY 14 i Need for Speeda: Rivals.


Piotrek66

Od rodzimego oddziału Electronic Arts dowiedzieliśmy się, że FIFA 14 i Need for Speed: Rivals – nowe części serii szalenie popularnych w naszym kraju – nie zostaną wydane w polskiej wersji językowej. Przyszli posiadacze Xboksów One i PlayStation 4 nie mają co więc liczyć na komentarz Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza towarzyszący wirtualnym spotkaniom ani na polonizację najnowszych wyścigów „Elektroników”.

To zaskakująca informacja, szczególnie że FIFA 14 i Need for Speed: Rivals na pewno będą jednymi z pierwszych gier, po które sięgną nabywcy next-genów. Czy rzeczywiście polonizacja obu produkcji jest nieopłacalna dla EA

Edycje na PC, X360 i PS3 zostaną wydane oczywiście po polsku. Nie wiemy, jak sprawa będzie wyglądała w przypadku Battlefielda 4 - próbujemy się w tej sprawie skontaktować z EA.

[UPDATE]

Skontaktowaliśmy się - tu na szczęście żadnych zmian nie ma, Battlefield 4 w wersjach na PS4 i XBO będzie po polsku.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze