18
2.09.2018, 14:53Lektura na 2 minuty

Football Manager 2018 osiągnął siedmiocyfrową sprzedaż

...podobnie jak pięć poprzednich odsłon.


Daniel „CormaC” Bartosik

Anonimowy menadżer, choć zagościł na okładce gry po raz ostatni, ma powody do radości. Miles Jacobson, dyrektor studia Sports Interactive i jeden z głównych architektów sukcesu cyklu, pochwalił się na Twitterze, że aktywowana została milionowa kopia gry. Podkreślił też, że to szósta z rzędu odsłona na PC/Maca, która szczyci się takim wynikiem.


Jacobson przypomniał przy okazji, że pod koniec września twórcy zaprezentują część nowości, jakie przygotowali w nadchodzącej odsłonie cyklu, który zdołał pochwycić w swoje szpony m.in. piosenkarza Robbiego Williamsa (artysta przyznał się kilka lat temu do uzależnienia od FM-a i nieudanych prób zerwania z tym potwornie czasochłonnym nałogiem). Ta zadebiutuje 2 listopada (jednocześnie w wersjach podstawowej oraz Touch i Mobile). Wiemy o niej na razie bardzo mało, a to, co Sega zdradziła, anonsując grę i uruchamiając jej kartę katalogową na Steamie, możecie znaleźć TUTAJ.

Redaktor
Daniel „CormaC” Bartosik

Gram od ponad 30 lat (zaczynałem na Atari 130 XE, które wciąż mam na biurku), najchętniej sięgam po produkcje z silnym pierwiastkiem akcji, a najbardziej cenię te, które wciągają opowieściami i szarpią za emocje. W wolnych chwilach uprawiam na gitarze metal, czytam, oglądam (za) dużo seriali i odpędzam kijem Football Managery, w których topiłem kiedyś mnóstwo godzin.

Profil
Wpisów1210

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane