3
23.07.2019, 12:16Lektura na 1 minutę

Football Manager 2019 najlepiej sprzedającą się odsłoną w historii serii

Wreszcie ktoś pokaże im wszystkim, jak powinni grać!


Paweł „Cursian” Raban

Kiedy przyglądam się zainteresowanym futbolem znajomym (nieznajomym zresztą również), którzy w stanie uniesienia wykrzykują pod adresem piłkarzy i trenerów porady natury taktycznej, nie unosząc się przy tym zza zastawionego napojami i przekąskami stolika, przestaję się dziwić, że zarządzanie wirtualnymi klubami jest tak piekielnie popularne. Jak bardzo? Okazuje się, że wersja na 2019 rok na wszystkich platformach łącznie znalazła drogę do ponad 2 milionów domów, bijąc przy tym dotychczasowy rekord cyklu (warto pamiętać, że pierwsza część trafiła na rynek w 2005):

Gra cieszyła się bardzo dobrym przyjęciem ze strony mediów i w wersji pecetowej zgarnęła oceny na średnim poziomie 86%. Gracze byli jednak znacznie mniej zadowoleni i orzekli, że należy się jej 6,5/10.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3190

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane