4
8.12.2019, 17:44Lektura na 1 minutę

Fortnite: Gra pokaże ekskluzywny fragment nowych Gwiezdnych Wojen

Zróbcie sobie przerwę w polowaniu na innych graczy i obejrzyjcie fragment odrodzenia Skywalkerów.


Kaladin

Ostatnimi czasy Epic gościł na nagłówkach mediów branżowych w dość nieprzyjemnych okolicznościach. Zamiast o nowościach w rozgrywce, w Internecie rozpisywano się głównie na temat procesów, jakie korporacja wytoczyła swoim dawnym testerom. Sami również pisaliśmy o tym w październiku i połowie listopada. Szerokim echem odbiło się również zbanowanie jednego ze streamerów, który podczas zabawy używał cheatów.

Ale zostawmy te wszystkie skandale i procesy i przejdźmy do rzeczy bardziej intrygujących. Gracze wypatrzyli w tytule plakaty, które informują o tym, że już w najbliższy weekend w grze będzie można zobaczyć ekskluzywny fragment dziewiątej części Gwiezdnych Wojen. Będą mogli zobaczyć go wszyscy, którzy o danej godzinie pojawią się w wyznaczonej lokacji. W jakiś sposób ma również wystąpić reżyser filmu, J.J. Abrams, jednak szczegółów na ten temat brak.

Jeśli więc jesteście fanami gwiezdnowojennej sagi, to wybierzcie się 14 grudnia o 19:30 do lokacji zwanej Risky Reels (to taki duże kino samochodowe w grze) i podziwiajcie ekskluzywny fragment. Jeśli jednak nie po drodze Wam z Fortnitem, to cóż, poczekajcie, aż fragment "wycieknie" do Internetu.

Redaktor
Kaladin
Wpisów367

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane