Free Radical robiło trzecią część Star Wars Battlefront
Były pracownik zamkniętego studia Free Radical Design ujawnił, że pracowało ono nad grą Star Wars Battlefront III i pokazał pewne efekty tych prac
O trzeciej części SWB mówiło sie już dawno, jednak gra nie została oficjalnie potwierdzona. Dowody, że powstawała, pojawiły się kilka dni temu, gdy były pracownik Free Radical – grafik Richard Smith – ujawnił na swojej stronie rendery wykonane na potrzeby gry (jeden z nich możecie zobaczyć obok). Grafiki zostały szybko zdjęte, jednak oczywiście wczesniej ściągnęła je masa ludzi. Powstały w 2007 roku i wszystkie opatrzone są logosem SWB III.
Nie wiadomo, co w obecnej sytuacji stanie się z grą. Mówi się, że gra przeniesiona została do studia Rebellion Software (twórcy Star Wars Battlefront: Renegade Squadron na konsolkę PSP).
Czytaj dalej
-
2Świetnie oceniony, mroczny western za darmo w Epic Games Storze
-
Twierdza Krzyżowiec: Edycja Ostateczna otrzyma masę nowości. Do gry trafią kolejni lordowie, mapy i jeszcze trudniejsze wyzwania
-
15
Ten scam wciąż nie wyszedł, czyli co słychać w Star Citizenie, „największym przekręcie branży gier”
-
Assassin’s Creed Mirage, Fallout 76 i inne. Darmowe gry i okazje w tym tygodniu

// Wspaniały ten render! 🙂 Szkoda, że nie ujrzymy Battlefront III by Free Radical w akcji…
// He he, Han Solo trochę dziwnie wygląda na tym renderze 🙂 No nic mimo wszytko mam nadzieję, że Battlefront III mimo wszystko kiedyś ujrzymy.
// Wygląda tak, jak powinien.