11
30.12.2018, 14:53Lektura na 1 minutę

FromSoftware pracuje nad dwiema tajemniczymi grami

Dwie premiery w 2019 nie powstrzymują developerów przed pracą nad kolejnymi tytułami.


Stanisław „Wokulski” Falenta

FromSoftware, studio odpowiedzialne między innymi za serię Dark Souls oraz Bloodborne, nie może narzekać na brak pracy. Po remasterze Dark Souls oraz grze VR Déraciné firma ma w planach dwie większe premiery: Metal Wolf Chaos XD oraz Sekiro: Shadows Die Twice.

Okazuje się jednak, że to nie wszystko. W wywiadzie dla japońskojęzycznego portalu 4gamers.net prezes firmy, Hidetaka Miyazaki, potwierdził, że studio ma w zanadrzu dwa nieogłoszone tytuły. Zapytany o więcej szczegółów, stwierdził jedynie, że są to gry „bardzo FromSoftware’owe”. Mowa tu o nowych produkcjach – firma nie ma w zwyczaju uznawania remasterów za pełnoprawne projekty.

Czas pokaże, czy otrzymamy sequel którejś ze znanych marek. W końcu od ostatniego Dark Souls (nie licząc dodatków) minęły już przeszło trzy lata, więc premiera „czwórki” wpasowałaby się w schemat wydawniczy serii. Niestety, nie ma co liczyć na rychłe odsłonięcie kart. Wątpliwym jest, aby studio rozpoczęło kampanię marketingową przed wydaniem Sekiro: Shadows Die Twice, którego premiera odbędzie się 22 marca 2019 roku na PC, PS4 oraz XBO.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów542

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze