29
11.10.2012, 11:57Lektura na 1 minutę

GaiKai: Gry "wyłącznie na PS3" do zagrania w przeglądarce. Nadchodzi era "Uncharted na PC"?

GaiKai, firma będąca czołowym dostawcą "grania w chmurze", należy obecnie do koncernu Sony i... widać już tego efekty. Jeśli wierzyć informacjom na zaktualizowanej właśnie stronie serwisu, wkrótce w jego ofercie pojawią się największe gry z PlayStation. Uncharted trafi na PC?


Piotrek66

Na nowej stronie internetowej GaiKai możemy zobaczyć ikony symbolizujące różne gry, które są lub będą wkrótce dostępne w usłudze. Oprócz tytułów multiplatformowych pokroju Mass Effecta 3 są wśród nich także największe exclusivy PS3Uncharted, Killzone, LittleBigPlanet i God of War.

W umieszczonym na stronie komunikacie czytamy, że "jako nowy członek rodziny Sony Computer Entertainment", GaiKaibędzie pracowało nad tym, by najlepsza na świecie rozrywka była dostarczana do klienta, niezależnie od tego, gdzie on się znajduje”.

Biorąc pod uwagę fakt, że GaiKai jest – przynajmniej na razie – usługą wyłącznie PC-tową, być może wkrótce na komputerach ujrzymy największe produkcje z PS3. A to zapewne przekonałoby do grania w chmurze wielu dotychczasowych sceptyków, prawda?

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze