22
2.07.2011, 13:51Lektura na 1 minutę

Games for Windows Marketplace zostanie zintegrowane z serwisem Xbox.com

Przedstawiciele Microsoftu poinformowali, że jeszcze w tym miesiącu usługa Games for Windows Marketplace zostanie zintegrowana z serwisem Xbox.com, odpowiedzialnym m.in. za Xbox Live. Będzie to kolejny krok w kierunku połączenia obu platform.


Piotrek66

Na oficjalnej stronie Games for Windows Marketplace pojawiła się informacja, że wkrótce usługa zostanie połączona z serwisem Xbox.com. Jak czytamy:


Games for Windows Marketplace w pełni zostanie przeniesiony do Xbox.com. Od teraz wszystkie swoje potrzeby związane z grami będziecie mogli zaspokoić w jednym miejscu. Jest to wygodne, skoncentrowane i oferuje wiele wspaniałych gier.


W rozmowie z serwisem Eurogamer rzecznik prasowy Microsoftu wyjawił, że połączenie nastąpi 11 lipca. Zaznaczył też, że dzięki temu cała zawartość z Games for Windows Marketplace będzie dostępna także na Xbox.com. Dzięki temu zarówno posiadacze Xboksa 360, jak i PC-tów będą mogli kupować gry w jednym miejscu.

To kolejny krok na drodze ku integracji Games for Windows Live z Xbox Live. Niedawno Mike Delman z Microsoftu stwierdził, że konsolowa usługa będzie integralną częścią Windowsa 8.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze