rek
14.08.2012
6 Komentarze

gamescom ´12: Resident Evil 6 – ekstremalny wypoczynek Jake´a w górskiej chatce na gameplayu [WIDEO]

gamescom ´12: Resident Evil 6 – ekstremalny wypoczynek Jake´a w górskiej chatce na gameplayu [WIDEO]
Na konferencji Capcomu firma nie tylko ujawniła serwis społecznościowy dla graczy Resident Evil 6, ale także zaprezentowała nowy gameplay. Na nim możemy syna Alberta Weskera - Jake'a Mullera, a także jednego z grywalnych bohaterów, który wraz ze swoją towarzyszką odpiera atak wrogów w górskiej chatce.

Nowy gameplay z Resident Evil 6:

6 odpowiedzi do “gamescom ´12: Resident Evil 6 – ekstremalny wypoczynek Jake´a w górskiej chatce na gameplayu [WIDEO]”

  1. Na konferencji Capcomu firma nie tylko ujawniła serwis społecznościowy dla graczy Resident Evil 6, ale także zaprezentowała nowy gameplay z gry. A na nim możemy zobaczyć Jake’a Mullera – syna Alberta Weskera i jednego z grywalnych bohaterów, który wraz ze swoją towarzyszką odpiera atak wrogów w górskiej chatce.

  2. Taaa…Resident Evil z krwi i kości. Już czuję tan klimat.

  3. nie ma to jak impreza , gdy nie ma w domu dzieci.. swoją drogą miło popatrzeć jak córka doktorka sobie nieźle radzi wręcz .. choc z drugiej strony , że najwyraźniej jeszcze nie co grozy będzie miały akcje z Leosiem S

  4. Scena wyjęta żywcem z czwórki. Tam też siedząc w chacie trzeba było bronić się przed wrogami . I chociaż latałem jak głupi od okna do okna to i tak obroniłem się dopiero na górze domu z ostatnią apteczką.

  5. Jakoś tak.. brak klimatu 🙁 No i zapindalają z góry na skuterach pewnie z 50 km/h i jeszcze sobie rozmawiaja…

  6. A dla mnie wygląda to ciekawie. Wreszcie można strzelać biegnąc. Ten gameplay dobitnie pokazuje jak granie w shotery na padzie jest badziewne koleś nie nadąża żeby wycelować w głowę i trafia gdzieś w uda albo w brzuch przeciwnika. Dobrze, że RE6 wyjdzie na PC

Dodaj komentarz