gamescom ´13: Age of Wonders III: 11-minutowy gameplay z klasą Dreadnought [WIDEO]
![gamescom ´13: Age of Wonders III: 11-minutowy gameplay z klasą Dreadnought [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/7edae93a-adb4-4197-aad2-476f0cb42602.jpeg)
Triumph Studios przygotowało coś dla fanów Age of Wonders, czekających z niecierpliwością na trzecią odsłonę serii. Studio opublikowało materiał wideo z nadchodzącego Age of Wonders III, w którym jeden z twórców skupia się na jednej z sześciu klas dostępnych w grze - Dreadnought.
Nowy gameplay z fazy alfa Age of Wonders III:
Czytaj dalej
-
Niesamowity wyczyn Polaka w Wiedźminie 3. Opowiada o tym, jak do tego...
-
Wygraj fotel gamingowy w turnieju Quake’a i zbij piątkę z naszą redakcją!...
-
Były projektant Bethesdy o tym, dlaczego Starfield nie spełnił oczekiwań. „Kosmos...
-
Czas poznać najlepszego gracza TFT w kraju. Nadchodzą finały GX...
5 odpowiedzi do “gamescom ´13: Age of Wonders III: 11-minutowy gameplay z klasą Dreadnought [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Triumph Studios przygotowało coś dla fanów Age of Wonders, czekających z niecierpliwością na trzecią odsłonę serii. Studio opublikowało materiał wideo z nadchodzącego Age of Wonders III, w którym jeden z twórców skupia się na jednej z sześciu klas dostępnych w grze – Dreadnought.
Jakakolwiek by ta gra nie była, i tak kupię. Pewnie nawet w preorderze. A na razie wygląda dokładnie tak, jak powinna.
[beeep]iiisssty bedzie 🙂 czekam na jakis ciekawy twór heroso podobny
Mapa taktyczna miast jest większa, a przy ataku bierze pod uwagę wszystkie 7 heksów (powierzchnię miasta) które mogą być zajęte przez obrońców – mam nadzieję, że te 7 heksów pełnych wrogów będzie można otoczyć własną armią i zrobić jeden wielki rozpie… chaos (jakieś dwadzieśćia armii po osiem oddziałów!).
W sumie bardzo mnie ciekawi czy będzie edytor map tak jak w poprzednich częściach. Siedzenie w nim i wymyślanie mapek, a potem gra w nie dawała mega frajde, ktoś wie czy w AoW3 też będzie?