gamescom 2011: World of Battleships – jest pierwszy teaser! [WIDEO]
![gamescom 2011: World of Battleships – jest pierwszy teaser! [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/ae407288-69db-4bc4-9734-241e9d5a49e4.jpeg)
Sporą niespodzianką tegorocznego gamescomu była zapowiedź World of Battleships - trzeciej po World of Tanks i World of Warplanes sieciówki od Wargaming.net. Studio opublikowało właśnie pierwszy zwiastun - a właściwie teaser - gry, w której przyjdzie nam pokierować okrętami wojennymi.
Pierwszy teaser World of Battleships:
Czytaj dalej
13 odpowiedzi do “gamescom 2011: World of Battleships – jest pierwszy teaser! [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Sporą niespodzianką tegorocznego gamescomu była zapowiedź World of Battleships – trzeciej po World of Tanks i World of Warplanes sieciówki od Wargaming.net. Studio opublikowało właśnie pierwszy zwiastun – a właściwie teaser – gry, w której przyjdzie nam pokierować okrętami wojennymi.
czekamy na world of submarine
Albo world of soldier
Już niedługo…WORLD OF SPACESHIPS …prepare yourself!
WoT jeszcze nie dopracowany. Obietnice nie spełnione. A robią już kolejne 2 gry …. no proszę ja was. No ale życzę im powodzenia jak będzie beta napewno spróbuje.
A gdzie World of Bike?|A tak na serio to nawet cieszę się. w World of Warplanes zagram na pewno, a WoB? Zobaczymy.
Word of helicopters? Ale na wob czekam.
Noobów zawsze pod dostatkiem i za darmo.
Oj tam, pieprzycie. Może i są niedopracowane i niewydane, ale nie ma drugich tak fajnych gier dających tyle frajdy za darmo.
@Kiken, jeśli to miało być zabawne, to w ogóle ci nie wyszło. Bo ja osobiście MARZĘ o darmowej grze MMO, w której można prowadzić w bój nie jakiś mały myśliwiec, tylko olbrzymi pancernik, niszczyciel, czy choćby fregatę. 😉 |Dlatego jestem bardzo podekscytowany ( 😀 ) możliwością prowadzenia działań wojennych za pomocą okrętów. Oceany i morza to nie to samo co pustka kosmosu ale ogrom i specyficzna ociężała gracja okrętów pozostaje. 🙂
Ciekawe czy jak kupujemy załogę to bedą palacze do kotłów, i też będą expić:D Nie wyobrażam sobie tej gry mapa bedzie musiała być przeogromna bo nie ma za czym się kryć przecież. No i pewnie się okażę, że to będzie takie walenie kto pierwszy i z lepszymi działami ten win.
Tak się wczoraj zastanawiałem czytając artykuł o World of Warplanes, czy po czołgach i samolotach wezmą się za okręty wojenne. No i proszę.
Oooo nie. Panom z Wargaming już podziękujemy. Na własnej skórze przekonałem się jak traktują beta-testerów. Przepraszam, NIE-rosyjskich testerów. Nic więcej od nich nie zamierzam tykać.