4
7.08.2019, 09:12Lektura na 2 minuty

Gamescom 2019: Ponad 15 wydawców przedstawi swoje gry w noc otwarcia

Jedną z głównych gwiazd będzie zaś Hideo Kojima ze swoim Death Stranding.


Witold Tłuchowski

Największa impreza naszej branży – Gamescom – już za pasem, zrozumiałe więc, że gracze przebierają już z niecierpliwości nogami. Wszyscy po cichu liczymy, że targi w Kolonii przebiją tegoroczne raczej letnie E3 i hej, jest na to nadzieja.

Geoff Keighley, kanadyjski dziennikarz, który w tym roku będzie gospodarzem nocy otwarcia Gamescomu, ogłosił, że ponad 15 wydawców zaprezentuje podczas niej po raz pierwszy swoje gry, nową zawartość do już istniejących tytułów bądź zdradzi więcej informacji na temat już zapowiedzianych produkcji. Wśród nich znajdziemy praktycznie samych gigantów:

Wielu na pewno ucieszy też informacja, że podczas tego wydarzenia sam Hideo Kojima przedstawi światu ze sceny swoje wciąż tajemnicze (mimo tylu zwiastunów!) Death Stranding. Jak zauważył sam developer, od jego ostatniej wizyty na tej imprezie minęło już 5 lat.

Może to nieco naiwne, ale chyba warto nastawić się na wieczór pełen wrażeń. Gamescom Opening Night zacznie się 19 sierpnia o 20:00. Relacji na żywo i wspólnego przeżywania emocji (bądź narzekania na ich brak) możecie się rzecz jasna spodziewać u nas na stronie. Zapraszamy!

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze