13
19.03.2019, 12:35Lektura na 2 minuty

Gearbox na PAX East zaprezentuje coś związanego z Bulletstormem lub Duke Nukemem

A prawie na pewno zobaczymy tam też nowe Borderlands.


Witold Tłuchowski

Do growego święta w Bostonie został jeszcze ponad tydzień, jednak Randy Pitchford i spółka nie zamierzają dać nam do tego czasu spokoju. Gearbox przygotowuje się do wydarzenia już od dawna, chcąc nam na nim zaprezentować najpewniej kilka nowych tytułów. Ostatnio sporo mówi się o tym, że trzecia część Bordelands powstaje, ale do tej pory były to tylko plotki. Tydzień temu jednak Twitter firmy zaczął podgrzewać atmosferę, wrzucając takie oto zdjęcie:

gearbox-tweet-borderlands-3_17a47.JPG

Gracze oczywiście zinterpretowali to jako jednoznaczne potwierdzenie, że na PAX East dane nam będzie zapoznać się z Borderlands 3 (abstrahując od stylu graficznego, dowodem ostatecznym ma być trójka w prawym górnym rogu). I tyle nowości by pewnie wszystkim wystarczyło, ale Gearbox poszedł za ciosem i zaczął teasować kolejne tytuły.

Przy tym obrazku fani stworzyli garść różnych teorii, cóż on może przedstawiać, ale moją ulubioną jest zdecydowanie pomysł, że tweet ma związek z Brothers in Arms. Bo wiecie, widać na nim rękę. Sprytne, nie?

Oprócz tego firma podzieliła się z nami kolejną rzeczą związaną z serią Borderlands:

Jednak zamiast zatrzymać się w tym miejscu, developer zaprezentował teraz kolejną zapowiedź, nieco bardziej intrygującą od poprzednich.

Zdjęcie pochodzi z reedycji Bulletstorma sprzed dwóch lat, w której sam Książe był jedną z grywalnych postaci (w DLC). Czy oznacza to, że niedługo poznamy kolejną część tytułu People Can Fly? Być może, jednak nie zajmują się nią raczej Polacy, ponieważ od maja zeszłego roku wiemy, że pracują przy wysokobudżetowym projekcie Square Enix. Nowy Duke? Niesmak po premierze Forever już nieco osłabł, dlatego nie jest to wykluczone. Co by to nie było, pozostaje nam czekać do 28 marca, kiedy Gearbox odkryje karty.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane