10
5.06.2017, 10:57Lektura na 2 minuty

Gears of War 4: "Największy update w historii gry" już jutro, od piątku darmowy okres próbny [WIDEO]

Nowe poziomy trudności, mapy, loot, umiejętności... Nawet nie czuję, kiedy rymuję.

Na 6 czerwca developerzy ze studia The Coalition zaplanowali premierę Rise of the Horde – jak chwalą się ustami menedżera społeczności Gears of War, ma być to największa aktualizacja, jaka dotąd wzbogaciła czwartą część serii. Jedną z najważniejszych nowości jest 15 nowych umiejętności w trybie Hordy (w tym niewidzialność, zwiększenie obrazeń za headshoty, zyskiwanie amunicji za każde zabójstwo dokonane przez fortyfikacje) oraz możliwość otrzymania losowego skilla po pokonaniu fali przeciwników zawierającej bossa.

Zarówno Horda, jak i zwykła kampania doczekają się też dwóch nowych poziomów trudności: inconceivable ("niepojęty") oraz ironman. Inconceivable ma być po prostu trudniejszą wersją insane, a ironman – modyfikatorem, którego charakter uzależniony jest od wybranego trybu. W singlu aktywuje on permadeath, przez co każda śmierć wiąże się z rozpoczęciem gry od nowa. W Hordzie z kolei wyłączona zostanie możliwość podnoszenia nieśmiertelników COG po pokonanych kamratach – a jeśli graczom nie uda się ukończyć fali, będą musieli zacząć od nowa.

Poniżej oficjalny zwiastun rozszerzenia:

Fani multiplayera mogą liczyć za to na zestaw nowych loot dropów oraz rimejki dwóch klasycznych map: Avalanche (Gears of War 2) i Rustlung (Gears of War 3). Posiadacze przepustki sezonowej będą mogli je wypróbować od 6 czerwca w ramach playlisty developerskiej, która podwoi zdobywane przez nich doświadczenie i doda im 20% kredytów. Reszta graczy otrzyma je tydzień później. 9 czerwca rozpocznie się z kolei darmowy trial gry, dzięki któremu każdy będzie mógł za darmo spędzić nad grą dziesięć godzin. Okres próbny zakończy się 17 czerwca. Możliwe będzie przeniesienie poczynionych w nim postępów do pełnej wersji.

Redaktor
Cross
Wpisów2216

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane