2
26.03.2021, 14:16Lektura na 1 minutę

Ghost of Tsushima: Świetne wyniki sprzedaży i filmowa adaptacja

Nowym projektem zaopiekuje się Chad Stahelski, reżyser „Johna Wicka”.


Rafał „hraboll” Pieczka

Bardzo dobre oceny i zaskakująco duża popularność. Dodajmy do tego kilka prestiżowych nagród i już mamy obraz sukcesu jednej z zeszłorocznych premier - Ghost of Tsushima. Z najnowszych informacji wynika, że produkcja studia Sucker Punch (Infamous) sprzedała się już w nakładzie ponad 6,5 milionów egzemplarzy.

Nic więc dziwnego, że Sony – zresztą podobnie jak w przypadku marek Uncharted i The Last of Us – decyduje się na stworzenie stosownej ekranizacji. Za filmowe przygody Jina ma odpowiadać Chad Stahelski, reżyser „Johna Wicka” (i wszystkich późniejszych rozdziałów). Na tym niestety kończą się konkrety, a zaczyna typowa kurtuazja. Przedstawiciele Sony Pictures i PlayStation Productions wierzą, że właśnie ogłoszona współpraca będzie owocna. Obie wytwórnie uwielbiają pracować z ludźmi pokroju Stahelskiego – prawdziwymi wizjonerami, którzy pasjonują się grami. W takich warunkach powstają „bogate adaptacje, które zachwycają fanów i nowych odbiorców”.

Na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać. Chad Stahelski już niedługo rozpocznie zdjęcia do „Johna Wicka 4”. Poprzednie odsłony filmowego cyklu zarobiły na całym świecie ponad 600 milionów dolarów.


Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze