Ghost Recon Breakpoint: Darmowy weekend z okazji nowej aktualizacji [WIDEO]
![Ghost Recon Breakpoint: Darmowy weekend z okazji nowej aktualizacji [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/38eebaf3-5be5-4c6a-ad89-3bf02ad7595d.jpeg)
Breakpoint, eufemistycznie rzecz ujmując, nie odniósł oszałamiającego sukcesu. Słabe oceny i rozczarowująca sprzedaż nie zabiły jednak ducha twórców, którzy od premiery regularnie wspierają swoją grę kolejnymi patchami czy wydarzeniami. Niedawny tryb realistyczny skierowany był do osób, którym do gustu nie przypadł loot shooterowy kurs obrany przez developerów. Już za chwilę spróbują zaś oni przekonać do siebie graczy nieprzepadających za graniem z innymi ludźmi.
Pojutrze, 15 lipca, w tytule zameldują się towarzysze kontrolowani przez SI. By zachęcić nas do wypróbowania tej opcji, Ubisoft rusza z darmowym weekendem: potrwa on od 16 lipca (Xbox i PlayStation o 9:00, EGS i Uplay o 15:00) do 20 lipca (Xbox i PlayStation do 9:00, EGS i Uplay do 22:00). Tytuł na pecetach ściągać możemy już dzisiaj.
Dla wyjaśnienia: postępy w grze zostaną zachowane, jeżeli zdecydujemy się zakupić pełną wersję. Sama produkcja będzie w tym okresie znacznie przeceniona. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.
Prócz tego w Breakpoincie od 16 lipca trwać będzie nowe wydarzenie – Opór!
Czytaj dalej
6 odpowiedzi do “Ghost Recon Breakpoint: Darmowy weekend z okazji nowej aktualizacji [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Czy tym razem dacie się przekonać do tego loot shootera?
Powrót AI jako towarzyszy i tryb realistyczny mogą uratować tą grę. Jak będzie jeszcze jakaś promocja to myślę, że warto dać szansę.
Cała ta gra powinna być darmowa z pierwszej lepszej okazji. Powiedzieć, że jest zabugowana od samej premiery po dziś to jakby powiedzieć nic. Od miesięcy mają takie błędy, które uniemożliwiają samą rozgrywkę (losowe freezowanie się gry). Są tego świadomi, bo wielu użytkowników im to raportowało, ale wolą to olewać i robić „kontent”. Ta gra to sowite nieporozumienie.
Była ostatnio promocja na ubisoft Store, zapłaciłem jakoś 8 dyszek, ale uważam że nie warto. Gra jest zwyczajnie drętwa… I nawet mimo trybu pseudo realistycznego.BringBackGRAW
+ wyszedł winyl jak ktoś jest zainteresowany
Kolejna próba uratowania niewypału słaba gra nią pozostanie i darmowe weekendy tego nie zmienią, sandboksy od Ubisoft stają się nudne i powtarzalne potrzeba nowych pomysł i innego podejścia do tworzenia gier.