Ghost Recon: Future Soldier – Twórcy o multiplayerze [WIDEO]
![Ghost Recon: Future Soldier – Twórcy o multiplayerze [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/d0c2ca56-002f-4ca3-9cca-3dfdc2af24e3.jpeg)
O tym, że shooter bez multiplayera jest jak redaktor Berlin bez pluszowego misia, nie trzeba nikogo przekonywać. Sęk w tym, by tryb dla wielu graczy dawał jak najwięcej radości z gry. Czy Ghost Recon: Future Soldier spełni wymagania graczy? Twórcy zapewniają, że tak się stanie.
Dev diary o multiplayerze w Ghost Recon: Future Soldier:
Czytaj dalej
18 odpowiedzi do “Ghost Recon: Future Soldier – Twórcy o multiplayerze [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Myślę że będzie fajne.
Nie będzie na PC?!
Brakuje mi tego typu gier. Mam nadzieję, że GH: FS pokaże jak powinien wyglądać multiplayer w takich grach. Ubisoft i tak wszystko zepsuje i wepcha ten UbiPassport.
systerm rozwoju podobny do bf 😉 |mi sie bodoba czekam na to !!!
Szkoda że nie dadzą killstrike’ów jak w CoD. A tak w ogóle gdzie jest wersja PC do….. !!!!!! :/
@desert dzięki bogu im za to że nie dadzą tych debilnych killstreaków…
@stachi …. i gra będzie nudniejsza. Killstreak’i nie są złe o ile są odpowiednio zbalansowane (tzn nie są zbyt potężne) i nie odwalają całej roboty za gracza.
@TheDesertEagle|Przepraszam cię , ale przez COD masz ubytki w tkance mózgowej , leć do lekarza póki jeszcze czas.|Killsteaki to największy nonsens wymyślony w historii fps.|Wracając do GR gra wygląda dobrze , ale martwi mnie snajper z kamuflażem co może doprowadzić do zbyt dużego kampienia na mapie.
// Powinieneś już wiedzieć, że nie lubimy, gdy użytkownicy się nawzajem obrażają. Dam Ci jeszcze tydzień na przemyślenie tej kwestii – Alaknár //
To będzie wspaniała gra. W ogóle w kwestii gier patrzę z optymizmem w przyszłość, ponieważ TPS’y są moim ulubionym gatunkiem gier. A tu już za moment Space Marine, potem Gears of War 3 (nigdy na nic tak nie czekałem, jak na to xD), jeszcze później Mass Effect 3 (ja wiem, że to RPG, ale jednak walkę prowadzi się w stylu TPS’owym, więc można to podciągnąć również pod ten gatunek). A potem Future Soldier. Miodzio.
Wygląda ciekawie 🙂 .
@szczawikx Nonsens? Killstreaki to nierozłączny element świetnego multiplayera w CoD tak jak perki i kustomizacja broni, dzięki któremu (multiplayerowi) z kolei ta seria odniosła (i odnosi) tak ogromny sukces, nawet pomimo dość zlewającego podejścia twórców co do rozwoju samej serii. Dzięki killstreak’om mecze są dużo dużo dynamiczniejsze niż w Battlefield’ach, moim zdaniem.
Ej to tego nie będzie na PC??
Jedyne strzelanki, które dla mnie są ware uwagi (Sory, nie strzelanki tylko FPS) to: Left 4 Dead, Battlefield, Team Fortress 2.
No cóż, nie popłaczę się, jeśli nie będzie wersji PC, bo XBoxa mam, ale gry na niego są droższe i żeby grać z innymi trzeba miec konto Live…
@szczawikx: Co do zamaskowanego snajpera-kampera to jest prosta możliwość:|1) ten latający dron z funkcją kamery termicznej + mały granat = latający anty-kamper|2) Gogle z kamerą termiczną – kiepska normalna widoczność (by nie nosić ich cały czas), świetna wykrywalność snajperów = zachęcanie do gry zespołowej. Jeden robi za wabia, drugi lokalizuje snajpera za pomocą gogli.
Nie potrzebuje zadnej nowej gry z tej serii. Wystarczy mi remake pierwszej czesci i obu dodatkow. Kazdy nowy Ghost Recon jest gorszy.
Świetny pomysł z trzęsącą się kamerą przy ogniu zaporowym. Szkoda, że nie będzie wersji PC, bo pierwotnie miała takowa powstać.
To ma być ghost recon? W następnej grze będzie autopilot…