7
4.10.2019, 08:56Lektura na 2 minuty

Ghostbusters: The Video Game Remastered – Już dziś złapiemy pierwsze duchy [WIDEO]

Who you gonna call?

Ach, historiami związanymi z oglądaniem nieustraszonych „Pogromców duchów” (czy zabawą w nich) pewnie wielu z nas mogłoby się spokojnie dzielić godzinami. W końcu w latach '90 były to jedne z tych filmów, które oglądało się, kiedy tylko była ku temu okazja (podobnie jak równie kultowe w moim domu, acz chyba nieco mniej udane „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”). Fanów serii na całym świecie jest zresztą bez liku, dlatego grające bezlitośnie na nostalgii (hej, jest nawet oryginalna obsada!) wydane dekadę temu Ghostbusters: The Video Game zostało przyjęte raczej ciepło, mimo kilku wcale niemałych wad.

I kiedy zdawało się, że już nigdy nie przyjdzie nam uwięzić duchów w pułapce dzięki protonowym plecakom, Saber Interactive wraz z Mad Dog przybyli nam z pomocą i zapowiedzieli wersję remasterowaną gry. Jako że dziś ma ona swoją premierę, pojawił się też zwiastun z tej okazji (włączcie chociażby dla piosenki, którą nucicie od dłuższej chwili).

Warto również zobaczyć, czy ostatnie 10 lat było dla tej produkcji łaskawe (gameplay na PS4 Pro).

Ghostbusters: The Video Game Remastered ma premierę dzisiaj na pecetach (tylko na Epic Games Store), PS4, Xboksach One i Nintendo Switchu.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane