Ghostrunner trafi na nową generację jesienią
O sukces cyberpunkowego dzieła One More Level moglibyśmy przed premierą spokojni. Od pierwszych zapowiedzi tytuł wzbudzał spore zainteresowanie, a udostępnione demo upewniło graczy, że warto czekać na ten miks Mirror’s Edge’a i Hotline Miami.
Ghostrunner poradził sobie jednak nawet lepiej, niż się spodziewaliśmy. Wydawca postanowił pójść za ciosem i po wykupieniu marki szybko zapowiedział kontynuację. Nie znaczy to, że cykl życia pierwszej odsłony już się zakończył – zgodnie ze wcześniejszymi deklaracjami jeszcze w tym roku doczeka się ona wersji na urządzenia nowej generacji.
Jak właśnie ogłosiło studio, produkcja trafi na PlayStation 5 i Xboksa Series X/S 28 września, a posiadacze tytułu na starszych konsolach zaktualizują go za darmo. Według obietnic zagramy w 4K i 120 klatkach na sekundę.
Czytaj dalej
-
Clair Obscur: Expedition 33 ponownie chwalone przez Emmanuela Macrona. Prezydent...
-
Valve nadal może zapowiedzieć wkrótce Half-Life’a 3. Informator ma interesującą...
-
3Najgorszy reżyser świata powróci. Znów chce bezcześcić znaną serię...
-
Twórcy Hellraiser: Revival opowiadają o szczegółach tworzenia gry. „Mroczna opowieść...
