6
13.09.2022, 22:45Lektura na 1 minutę
Wideo

God of War Ragnarok otrzymuje zwiastun o fabule

Podczas konferencji State of Play Sony pokazało swoje hity na PlayStation. Fani God of Wara w końcu otrzymali konkretne informacje.

Podczas dzisiejszej konferencji Sony State of Play pokazano kilka serii nie znanych polskiemu i europejskiemu graczowi. Ale God of War z pewnością nie należy do jednych z nich; na premierę Ragnaroka czeka duża część graczy PS4 oraz PS5.

Po konkretach na temat gameplayu i reklamie z Rickiem i Mortym nadszedł czas na prezentację fundamentu nadchodzącej gry: fabuły. Co tym razem przeżyje Kratos i jego syn? Omawia to opublikowany właśnie zwiastun:

Przed pokazem trailera Sony dość mocno strollowało oglądających, pokazując ni z tego, ni z owego nowy wzór kontrolera DualSense. Przyznacie, że gdyby nie opis, to ciężko się na początku domyślić:

God of War Ragnarok ukaże się 9 listopada na PS4 oraz PS5.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze