13
5.10.2020, 08:42Lektura na 1 minutę

Godfall: Do gry niezbędne będzie stałe podłączenie do sieci

Planowaliście wyjechać na weekend w Bieszczady, by grać w Godfalla (nie oceniam)? Być może warto to przemyśleć.


Witold Tłuchowski

Looter-slasher autorstwa Counterplay Games jest jednym z tytułów startowych PlayStation 5 (acz produkcja trafi także na pecety), ale pomimo tego nie wzbudza wśród graczy większych emocji. Prezentowane do tej pory gameplaye niczym specjalnym się nie wyróżniały, a samo studio – mające na koncie jedynie niezłą karciankę Duelyst – również jakoś optymistycznie nie nastraja.

Nowe ogłoszenie twórców raczej nie ucieszy każdego. Do grania w Godfalla niezbędne będzie stałe podłączenie do sieci, a co za tym idzie, opłacona subskrypcja PS Plus – nawet jeżeli planujecie bawić się wyłącznie w pojedynkę. Najpewniej ma to utrudnić życie cheaterom i wszystkim innym, którym zamarzy się droga na skróty po najlepszy sprzęt (np. poprzez modyfikację save'ów). 

Godfall pojawi się 12 listopada na pecetach (Epic Games Store) i PlayStation 5. W tym drugim przypadku do Polski trafi wraz z konsolą Sony 19 listopada.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane