4
24.04.2021, 23:17Lektura na 2 minuty

Godfall zmierza na... PS4

Przypomnę, że gra była tytułem startowym dla PlayStation 5.


Rafał „hraboll” Pieczka

Kooperacyjny fantasy looter-slasher Godfall (PC, PS5) już niedługo zadebiutuje na kolejnej konsoli. I nie myślę tu o Xboksie Series X/S. W ramach systemu PEGI (Pan European Game Information) oceniono już zawartość gry w wersji na PlayStation czwartej generacji. Tak, to dość zaskakująca sytuacja.


(Kliknij, aby powiększyć)

Konsolowa ekskluzywność w odniesieniu do PS5 zakończy się 13 maja. A zatem po tym terminie dzieło ekipy Counterplay Games może pojawić się na dodatkowych platformach sprzętowych. Dotychczasowe wydania gry nie podbiły serc recenzentów. Średnia ocen na Metacriticu, zależnie od wersji, wynosi od 59 do 61 procent. Sami przyznacie, że powiało chłodem.

Garść oficjalnych informacji na temat Godfalla:


Wyrusz na przygodę w grze RPG akcji z dynamiczną walką z widokiem zza pleców postaci – przywdziewaj legendarne pancerze, pokonuj potężnych wrogów i zbieraj fantastyczne łupy. Wykonuj wymagające misje, zmiataj z powierzchni ziemi wszystkich, którzy ośmielą się stanąć ci na drodze, i zbieraj oszałamiające łupy. Możesz grać samodzielnie albo w dowolnej chwili połączyć siły z kimś innym. Wrogów i bossów zaprojektowano z myślą o walce we współpracy z innymi graczami i popisywaniu się specjalnymi umiejętnościami powalającymi oponentów atakujących z różnych stron.


Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane