15
15.10.2022, 12:07Lektura na 2 minuty

Gotham Knights: Na konsolach zagramy tylko w 30 klatkach

WB Games Montreal nie pozostawia żadnych złudzeń. Choć w takich warunkach graliśmy już niejednokrotnie i nie był to koniec świata.

Ostatnia gra tegoż studia pojawiła się 9 lat i dwie generacje konsol temu. Batman: Arkham Origins raczej nie wyciskał z PS3 i Xboksa 360 ostatnich soków. Nie inaczej będzie w przypadku Gotham Knights na PS5 i XSX. Przywykliśmy już do tego, że wiele tytułów pozwala nam aktualnie wybierać między trybami quality i performance. W tym przypadku tryb kooperacji i otwartość świata stanowiły pewne wyzwanie dla studia. Dlatego też zagramy w maksymalnie 30 klatkach.

W maju tego roku developer ogłosił, iż rezygnuje z wersji na PS4 i Xboksa One, by zapewnić nam najlepsze możliwe doświadczenie. To oświadczenie trochę brzydko się zestarzało. I to na kilka dni przed premierą. Ach, warto też pamiętać, że gra pierwotnie miała ukazać się w zeszłym roku. Wszystko to pozwala podejrzewać, że praca nad Gotham Knights nie należała do najłatwiejszych. W dalszym ciągu trzymam jednak kciuki za sukces i życzę jak najlepiej, bo to nie jest też tak, że mniej klatek oznacza totalną katastrofę.

Premiera odbędzie się w najbliższy piątek, 21 października. Mając na uwadze fakt, iż w przyszłym tygodniu pojawi się także A Plague Tale: Requiem, Mario + Rabbids: Sparks of Hope i New Tales from the Borderlands, niniejszym ogłaszam początek sezonu srogich premier.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

I hope you like Norwegian black metal, because I don't do earbuds

Profil
Wpisów271

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze