13.05.2024, 18:00Lektura na 1 minutę

Gothic 2: Twórcy moda Złote Wrota świętują 10. rocznicę premiery

Popularny mod do Gothica doczekał się rocznicowej aktualizacji.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Gothic 2 wraz z Nocą Kruka broni się sam, ale polska społeczność wielokrotnie udowadniała, że z dzieła Piranha Bytes można wycisnąć zdecydowanie więcej. Tym samym 10 lat temu powstała fanowska modyfikacja o tytule Złote Wrota. Z okazji okrągłej rocznicy GoldenGateTeam przygotowało specjalny materiał, który możecie obejrzeć poniżej. 

W filmie obejrzymy krótkie podsumowanie wydarzeń z Jarkendaru. Złote Wrota przetłumaczono na kilka języków, m.in. angielski, czeski oraz niemiecki. Z okazji równej dekady na moderskim rynku udostępniono również aktualizację 1.1, która wprowadza usprawnienia techniczne, nowy dubbing Xardasa oraz dostosowanie modyfikacji do DX 11. 

W tym momencie trwają również prace nad kontynuacją, czyli Złotymi Wrotami 2: Serce Bogini. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie moda


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów456

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze