29.11.2021, 16:54Lektura na 2 minuty

Gothic II: Kroniki Myrtany – Zwiastun z datą premiery! [WIDEO]

Czytajcie, czytajcie, czytelnicy CD-Action!


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Na rozkaz wielmożnego lorda Witolda ogłasza się, co następuje:

W związku z nagłą premierą finalnego zwiastuna Gothica II: Kronik Myrtany obywatele powinni udać się na social media oraz serwisy pozwalające na obejrzenie tegoż. Co więcej, zachęca się do udostępniania trailera zbuntowanym wieśniakom, tj. waszym ciotkom i kuzynom, pamiętają na pewno kolejki przy premierze „dwójki”.

Od chwili obecnej lord Andre przejmuje wyłączne dowództwo nad naszymi umysłami. Wszyscy czytelnicy, którzy posiadają jakąkolwiek świadomość w zakresie Gothica, niech wyczekują premiery.

Wszelkie niepewności dotyczące dubbingu zostaną jeszcze bardziej uspokojone, jako że w polskiej wersji wystąpią m.in. tacy weterani jak Mirosław Zbrojewicz, Janusz Zadura, Cezary Żak czy Artur Barciś, czy niemniej uzdolnieni młodzi jak Michał Klawiter, Kamil Pruban, Olga Borys czy Krzysztof Plewako-Szczerbiński.

Admini strzegący forum nie będą przepuszczać nikogo, kto nie posiada wiedzy na temat tej serii. Na wszystkich socialach CD-Action zostaje wprowadzony stan wojenny. Niewielbiący tego moda zostają pozbawieni swych praw, a ich obowiązki przejmują królewscy paladyni.

Każdy, kto popełnił przestępstwo lub sprzeciwi się sidiekszynowej administracji, podlega surowemu banowi. Egzekucją tego prawa zajmie się wielmożny lord, nie podam ksywki, bo nie wiem kogo, pracuję tu od dzisiaj. Każdy czytelnik CD-Action, który popełnił jakiekolwiek wykroczenie, ma obowiązek zgłosić się do admina.

W związku z czekającymi trzydziestoma utworami, czterdziestoma godzinami zabawy, 170 nowymi zadaniami, 200 losowymi zdarzeniami, każdy mieszkaniec Kho… Znaczy się, czytelnik CD-Action ma obowiązek przygotować się do rozgrywki tak, jak pozwala mu jego stan majątkowy. Dotyczy to zaopatrzenia się w nocnik i kawę, a także natychmiastowe powtórzenie poprzedniczek.

Premiera będzie miała miejsce 10 grudnia roku obecnego. Nie będą wymagane dodatkowe koszta, z wyjątkiem kary rudowej dla niesubordynowanych.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów64

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane