5
23.06.2022, 09:00Lektura na 2 minuty

Gothic: THQ Nordic ogłasza konkurs z nagrodami. Wyślij screeny z „jedynki” i „dwójki”

Fani Gothica! THQ Nordic potrzebuje waszej pomocy w odświeżeniu kart pierwszych dwóch odsłon serii na Steamie.


Jakub „rajmund” Gańko

Zaglądaliście może w ostatnim czasie na karty Gothica i Gothica II na Steamie? Nie żeby zaprezentowane na nich screeny nie współgrały w jakiś sposób z uczuciem nostalgii, które wielu z nas wiąże z Gothicami, ale sami przyznajcie, że wyglądają średnio zachęcająco...

Jeden z aktualnych screenów z Gothica na Steamie.

Szczególnie że obie części Gothica można bez problemu odpalić na współczesnych maszynach w nieco wyższych rozdzielczościach. THQ Nordic jest świadome problemu i zgłosiło się o pomoc do samych graczy.

Bo oczywiście wydawca mógłby po prostu wrzucić pięknie wykadrowane i podrasowane zrzuty ekranu, ale czemu nie wykorzystać okazji do tego, by ogłosić konkurs dla fanów Gothica? Wystarczy przesłać swoje najlepsze screeny na kanale Gothica na Discordzie. Zrzuty oczywiście muszą być wykonane w rozdzielczości 1920x1080, pochodzić z najnowszych wersji gier (w przypadku „dwójki” liczy się także dodatek Noc Kruka zawarty w Gold Edition), w miarę możliwości nie przedstawiać elementów interfejsu i nie spoilować fabuły gier.

Co można wygrać? Dwa najlepsze screenshoty zapewnią ich autorom album z grafikami koncepcyjnymi z Gothica 3. No i oczywiście dożywotnią sławę na Steamie za sprawą opublikowanych screenów (przynajmniej dopóki THQ Nordic nie postanowi ich zmienić raz jeszcze). Materiały można przesyłać do 14 lipca.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów669

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane