1
24.11.2022, 13:45Lektura na 2 minuty

Gran Turismo 7: Nowy patch pozwoli na sprzedaż aut z garażu

Polyphony Digital w listopadowej aktualizacji do Gran Turismo 7 w końcu wprowadzi możliwość sprzedaży aut. No i doda 3 kolejne.


Patryk „Delighter” Żelazny

Gran Turismo 7 nie miało zbyt łatwego startu, w dużej części przez decyzje twórców dotyczące ekonomii, które może nie zmuszały, ale bardzo zachęcały graczy do kupowania kredytów za prawdziwe pieniądze. Dopiero później zdecydowano się naprawić ten błąd i zwiększyć sumy kredytów przyznawane po wyścigach i nie tylko. Po ostatniej aktualizacji można by sądzić, że twórcy zdecydowali się pójść w dostarczanie nowej treści (czyt. samochodów), ale listopadowy patch przyniesie coś jednocześnie dużego i małego, co powinno być dostępne tak naprawdę od samego początku.

Mam na myśli długo wyczekiwaną przez graczy możliwość sprzedaży zalegających w garażu samochodów. I tak – ludziom przyszło na tak banalną opcję czekać aż 8 miesięcy od premiery. Warto zaznaczyć też, że ta aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich za darmo i ma wjechać do gry jeszcze dziś.

Wraz z nową i notabene ważną opcją, naturalnie zjawią się też 3 nowe auta. Mianowicie:

  • BMW M2 Competition (2018),
  • Ford Sierra RS 500 Cosworth (1987),
  • Nissan Silvia K's Aero (1996).

Jeszcze proszę się nie rozchodzić, bo to nie koniec. Ostatnim, co warto wymienić z nadchodzącej aktualizacji 1.26, jest nowa trasa – Road Atlanta. Okej, teraz możecie się rozejść.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów769

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane