30.10.2023, 13:00Lektura na 1 minutę

Gran Turismo 7: Ojciec serii zapowiada dużą aktualizację

Kazunori Yamauchi pokazał już nowe auta, które trafią do Gran Turismo 7.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Forza Motorsport zdążyła już osadzić się na rynku, jednak nie obyło się bez problemów. Oddech Turn 10 zaczęło czuć z pewnością Polyphony Digital, które ostatnio obrywało od społeczności zebranej wokół Gran Turismo 7 za powtarzalność wydarzeń wewnątrz gry. Teraz sam ojciec serii, Kazunori Yamauchi, postanowił wyciągnąć większe działa.

Za pośrednictwem swojego konta na platformie X zapowiedział dużą aktualizację, która powinna pojawić się w grze w tym tygodniu. Więcej informacji nie otrzymaliśmy, jednak sami możemy doszukać się pierwszych nowości. Zdjęcie ozdabiające wpis Yamauchiego przedstawia zaciemnione „sylwetki” siedmiu aut, których wcześniej nie mieliśmy okazji gościć w produkcji. Osoby, które interesują się motoryzacją, zdążyły już oświecić resztę społeczności, o jakie samochody chodzi. Bardzo prawdopodobne, że w tym tygodniu do gry trafią:

 1. Lexus LFA
 2. Porsche 992 GT3 RS
 3. Nissan GT-R R33 NISMO 400R
 4. Mercedes-Benz 190E EVO2
 5. Tesla Model 3
 6. Dodge Challenger SRT Demon
 7. Dogde Charger z 1969 roku

Bardzo cieszy nowa flota pojazdów, ponieważ zawsze urozmaica to w jakiś sposób tytuł. Ostatnią, dużą aktualizacją do Gran Turismo 7 mogliśmy się cieszyć w lutym tego roku. Wtedy do produkcji oddano nowe auta oraz tryb wspierający wirtualną rzeczywistość.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów264

Obserwujących4

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze