2
14.01.2022, 13:15Lektura na 1 minutę
Zwiastun

Gran Turismo 7: Zobaczyliśmy nowy gameplay

Na filmie przedstawiono Daytona International Speedway, słynny tor wyścigowy NASCAR.

Pomimo obsuwy premiera najnowszej części kultowej serii gier wyścigowych nadciąga nieuchronnie. Sony ze studiem Polyphony dostarczają więc ciągle nowych materiałów. Miesiąc temu zobaczyliśmy Deep Forest Raceway(*), po którym można było śmigać w praktycznie każdej głównej odsłonie Gran Turismo, a tym razem twórcy zaprezentowali Daytona International Speedway. 

W filmie przedstawiono jedno okrążenie wyścigu. Pierwsza część jest czystym gameplayem i ukazuje rozgrywkę z perspektywy kierowcy, potem możemy zobaczyć powtórkę przedstawiającą etap z innych ujęć pod różnymi kątami. Twórcy do prezentacji wybrali zachód słońca, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć jakość światłocieni. 

Położony na Florydzie Daytona International Speedway jest legendarnym torem NASCAR, na którym od 1959 roku odbywa się wiele wyścigów organizacji – w tym ten najbardziej prestiżowy, Daytona 500. Trasa wraca do serii Gran Turismo po nieobecności w GT: Sport z 2017 roku. 

Gran Turismo 7 zadebiutuje 4 marca na PS4 i PS5. 

(*)Jeśli ktoś przegapił:

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów80

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane