23
8.10.2021, 17:13Lektura na 2 minuty

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zapowiedziane!

Nareszcie!

Nie była to najlepiej strzeżona tajemnica branży i właściwie od kilku miesięcy byliśmy pewni, że jeszcze w tym roku usłyszymy oficjalną zapowiedź. O istnieniu odświeżonej trylogii pierwszych trójwymiarowych GTA dowiedzieliśmy się z pewniejszych źródeł w sierpniu (choć plotki krążyły już wcześniej), a kolejne miesiące przyniosły jedynie kolejne przecieki i dowody w tej sprawie.

Teraz jednak ogłoszono to oficjalnie: legendarne Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas powracają.

Sam Rockstar wskazuje, że pretekstem do stworzenia odświeżonej kolekcji jest wypadająca 22 października dwudziesta rocznica wydania przełomowego GTA III

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się w tym roku na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X/S i Nintendo Switchu. W pierwszej połowie 2022 trafi na urządzenia z iOS-em i Androidem.

Więcej szczegółów usłyszymy niedługo, na razie musimy zadowolić się tym, że każda z odsłon doczeka się graficznych i gameplayowych ulepszeń. Z cyfrowych sklepów znikną zaś w przyszłym tygodniu ich dotychczasowe edycje.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane