11.03.2015
6 Komentarze

Grupa inżynierów odpaliła Netfliksa na NES-ie [WIDEO]

Grupa inżynierów odpaliła Netfliksa na NES-ie [WIDEO]
W ramach Netflix Hack Day, grupa magików z Netfliksa postanowiła uruchomić usługę na starutkim, ośmiobitowym Nintendo Entertainment System. I działa – a konsola ponoć nie była modyfikowana. To mi przypomina, że zostało mi jeszcze parę odcinków House of Cards.

6 odpowiedzi do “Grupa inżynierów odpaliła Netfliksa na NES-ie [WIDEO]”

  1. A…..czasem myślę, że ta strona powinna przeobrazić się w jakąś kwejko-podobną stronę, na którą po prostu wrzuca się obrazki/filmiki [jak tutaj]. Bo i tak do tego sprowadza się połowa newsów. -,-

  2. poczekaj aż Bauer przejmie TVN … cały dzień odcinki Garfield’a 😀 PS.: nie piczy się jakość tylko sprzedaż/kliki

  3. lordshaitis 11 marca 2015 o 20:42

    k4cz0r ale to są właśnie newsy 😉

  4. fajny news, dzięki – nawet nie widziałem ze takie dobre rzeczy potrafili wymyślić 🙂

  5. Ja do ośmiobitowej konsolki Sega Game Gear mam oryginalny tuner telewizyjny, który normalnie pozwalał odbierać na konsoli telewizję. Działał bardzo dobrze, dopóki nie wprowadzili nam telewizji cyfrowej.

  6. @k4cz0r|A jakiego typu newsy Ty byś chciał czytać?

Skomentuj