GTA IV – zwiastun rozszerzenia
Rockstar udostępnił trailer pierwszego rozszerzenia do GTA IV - The Lost and Damned.
Jak to zwykle bywa w przypadku zwiastunów gier z serii GTA, filmik (który znajdziecie TUTAJ) jest fajnie zrobiony. Polecam! Miejmy nadzieję, że i gracze pecetowi będą mogli niedługo zapoznać się z gangiem motocyklowym z Liberty City.
Czytaj dalej
-
Twórcy Dead Island 2 zrezygnowali z Denuvo. Piraci coraz częściej...
-
Czy nowy dodatek do Kingdom Come: Deliverance 2 dorównuje wielkością rozszerzeniom...
-
W Warhammer 40,000: Boltgun 2 zagramy Siostrą Bitwy. Ujawniono drugą...
-
Czuliście, że wasze strzały w Battlefieldzie 6 nie trafiały wrogów? Twórcy gry...
6 odpowiedzi do “GTA IV – zwiastun rozszerzenia”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

// Czyżby nie mieli już co robić ? Niech się wezmą lepiej za patcha a nie takimi pierdołami sobie głowę zawracają. :/
// No dokładnie, popieram przedmówcę! GTA IV jest naprawdę dobra lecz jak każda megaprodukcja nie uniknęła błędów których jest tu dość sporo :/
// ale czy wy nie rozumiecie że jedna część zajmuje się DLC na konsole a druga część szlifuje PC-tową wersję… a tak apropo GTA IV pc to polecam filmik: http:_www.youtube.com/watch?v=Vmg6Rf2algY – poprostu zabija!
// Nie rozumiemy dla czego wydano patch który nic nie poprawia. Przynajmniej u mnie:P
// Właśnie chciałem zwrócić im honor bo patch + stery do Nvidi dają przyrost fps ale ….. no cóż dalej brakuje paru tekstur, czyli jeszcze tak z 2 patche i będzie w porządku. 🙂