1
6.05.2024, 18:45Lektura na 2 minuty

Hades 2 z niespodziewaną premierą we wczesnym dostępie

I to się nazywa niespodzianka na poprawę humoru w poniedziałkowy wieczór.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Zdaje się, że Supergiant Games jest zadowolone z przebiegu niedawnych testów technicznych Hadesa 2, jako że gra została niespodziewanie udostępniona w formie wczesnego dostępu. Najnowsze dzieło wspomnianego studia jest możliwe do kupienia za pośrednictwem platformy Steam, a za przyjemność wcielenia się w postać Melinoë przyjdzie nam zapłacić 138 złotych i 99 groszy.

Twórcy zaznaczają przy tym, aby pamiętać, że ich dzieło wciąż jest rozwijane i podczas rozgrywki możemy natknąć się na punkt, w którym gra nie będzie w stanie zaoferować nam już nic więcej. W takim przypadku pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne aktualizacje, które mają być regularnie wypuszczane. Ponadto część grafik postaci i elementów interfejsu wciąż jest nieukończonych, z kolei inne mogą ulec zmianie w wyniku informacji przekazanych przez graczy.

Mimo to Supergiant Games chwali się tym, że wczesny dostęp Hadesa 2 oferuje więcej obszarów, wrogów oraz w pełni udźwiękowionych postaci niż pierwsza odsłona serii. Developerzy zapewniają przy tym, że podchodzą poważnie do swojej pracy i mają zamiar wsłuchiwać się w opinie fanów. Na koniec znalazła się wzmianka odnośnie do tego, że obecna cena tytułu może ulec zmianie w przyszłości – wszystko zależy od tego, jak długo będzie on znajdował się we wczesnym dostępie i jak wiele zawartości zostanie do niego dodane.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów1021

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze