1
12.06.2022, 21:35Lektura na 1 minutę
Wideo

Half-Life Alyx: Levitation – Gameplay z nadchodzącego moda

Nowa przygoda Alyx na krótkim gameplayu.


Samuel Goldman

Half-Life Alyx z jednej strony było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, przede wszystkim z uwagi na docelową platformę. Z drugiej – nie bałem się co z tego wyjdzie, bo prawdopodobieństwo, że Valve nie poradzi sobie z ciężarem oczekiwań było naprawdę niewielkie. Ostatecznie gra była świetna i wyznaczyła pewien poziom w produkcjach na gogle wirtualnej rzeczywistości, a teraz poznamy dalszy ciąg tej historii za sprawą darmowego moda, zatytułowanego Half-Life Alyx: Levitation. Na PC Gaming Show pokazano nowy zwiastun z gameplayem:

Levitation opowie o poszukiwaniach członków ruchu oporu, którzy zniknęli wraz z tajemniczym, lewitującym budynkiem. Gdybym nie wiedział, że to dzieło fanów, prawdopodobnie byłbym gotowy zapłacić za nową przygodę Alyx. Gameplay wygląda soczyście i konkretnie, a według wcześniejszych zapowiedzi, nowa kampania ma potrwać od 4 do 5 godzin. Premiera? Trzeci kwartał 2022.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów293

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane