18.01.2011
3 Komentarze

Half-Minute Hero 2: Premiera gry dla niecierpliwych odsunięta

Half-Minute Hero 2: Premiera gry dla niecierpliwych odsunięta
Pierwsza część Half-Minute Hero, choć była nieco powtarzalna, zawierała niezły pomysł humorystycznego ujęcia epickich gier RPG w zadania wykonywane w 30 sekund. Niestety, na sequel gry przyjdzie właścicielom PlayStation Portable jeszcze trochę poczekać.

Pierwotnie gra miała ukazać się na japońskim rynku już w lutym, w marcu dotarłaby zapewne za wszelkie morza i oceany. Premiera została jednak odsunięta. Co najgorsze, o czas nieokreślony – wiadomo jedynie, że gra ukaże się w tym roku. Nie można więc być pewnym, czy w trzydziestosekundowego bohatera wcielimy się w pociągu jadąc na majówkę, czy podczas zimowych wieczorów w oczekiwaniu na gwiazdkę.

Cóż, szkoda. Ciekawych gier na PSP (czy też PlayStation Phone) nigdy za wiele.

3 odpowiedzi do “Half-Minute Hero 2: Premiera gry dla niecierpliwych odsunięta”

  1. Jako ze na nowo odrodzila sie we mnie milosc do minigierek i tworow im podobnych chetnie bym zagral wgl rajcuje mnie nowa mysl…czyli zakup amigi:P

  2. Szacuneczek ;p Hhaha najprawdopodobniej będzie to twój najlepszy zakup w całym życiu ;D

  3. tzn wiesz ja sie do dzis budze z placzem ze ktos mi kradnie moja amige:p Nie no a serio to tyle co przesiedzialem godzin na amidze to nie wiem czy kiedys to przebije siedzeniem na kompie i konsolkach razem wzietych:P Commodorka miala swoja magie…dyskietki…to cudowne brzeczenie wgrywania danych…eh to byly czasy:P

Dodaj komentarz