16
25.05.2013, 12:10Lektura na 2 minuty

Halo Bootcamp: Coś związanego z Halo 3 i PC. Co? Dowiemy się na E3 [UPDATE]

Microsoft wielokrotnie zapewniał, że Halo 3 nie pojawi się na PC, nawet po tym, gdy gra znalazła się w rejestrze Steama, który bardzo rzadko się myli. Niewykluczone, że dotychczasowe dementi było tylko zmyłką - ślad komputerowej wersji trzeciej części przygód Master Chiefa pojawił się w bazie koreańskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom.


Piotrek66

W bazie koreańskiego odpowiednika PEGI znalazła się tajemnicza pozycja Halo Bootcamp. Wbrew logice, nie jest to jednak gra na Xboksa One, a... PC. W opisie pada też nazwa Halo 3 oraz informacja o rozgrywce sieciowej i fakt, że będzie to "TPS bazujący na uniwersum Halo".

Co nie mniej intrygujące, Microsoft nie zaprzeczył tym doniesieniom (jak to ma w zwyczaju), a potwierdził istnienie Halo Bootcamp w oświadczeniu opublikowanym na łamach serwisu GameFront. Jak w nim czytamy:


Czym jest Bootcamp? Nie jest to nic związanego z Xboksem One czy nową trylogią Halo, ale projekt, którym bardzo się cieszymy i o którym więcej powiedzieć będziemy mogli w niedalekiej przyszłości.


"Niedaleka przyszłość" sugeruje targi E3, prawda?

No, ale czym może być Halo Bootcamp? Możliwości jest kilka. Wariant pierwszy - to pecetowy port "trójki". Opcja druga - odswieżona pierwsza trylogia na PC. Scenariusz trzeci to darmowe multi z Halo 3 na komputerach. Całkiem też możliwe, że produkcja może bazować na książce Halo: Fall the Reach - Boot Camp przedstawiającej początki Master Chiefa.

Osobiście wolałbym, by był to wariant numer dwa.

[UPDATE]:

Wygląda na to, że projekt nie jest związany z Halo 3. Okazuje się, że tytuł "trójki" pojawił się w opisie w wyniku błędu w tłumaczeniu z koreańskiego na angielski. W rzeczywistości chodziło o produkcję, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze