4
28.05.2020, 15:47Lektura na 1 minutę

Hardspace: Shipbreaker – Gra dla tych, którym marzy się kariera kosmicznego złomiarza [WIDEO]

Panie, a aluminium to po ile?


Paweł „Cursian” Raban

W historii gier bywały już co prawda okazje, by zostać specem od kosmicznej technologii, ale zwykle wcielaliśmy się wtedy w konstruktorów zamieniających kupy złomu w wychuchane cudeńka. Hardspace: Shipbreaker proponuje przeciwną drogę. Jako kosmiczny złomiarz wykupimy prawa do rozbiórki zalegających na orbicie wraków i postaramy się odzyskać z nich jak najwięcej cennych części (uważając przy tym, by nic nie wybuchło nam w twarz).

Gra ma oferować kampanię fabularną oraz tryb swobodnej rozgrywki i trafić na PC, XBO i PS4. Oficjalna data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale 16 czerwca na Steama trafi wczesna wersja, oferująca między innymi pierwszy rozdział wspomnianej kampanii, co powinno przełożyć się na kilkanaście godzin zabawy.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3190

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze