1
18.03.2022, 09:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Hearthstone: Nowy dodatek zabierze nas do zatopionego miasta

135 zupełnie nowych kart zadebiutuje w produkcji Blizzarda już 12 kwietnia.


Jakub „rajmund” Gańko

Blizzard opublikował zwiastun pierwszego obszernego dodatku do Hearthstone'a w 2022 roku. Rozszerzenie zatytułowane Wyprawa do Zatopionego Miasta zabierze nas w głębiny zaginionego miasta Zin-Aszari, gdzie będą czekały na nas zatopione skarby oraz Nagowie, piraci i kolosalne morskie stwory. W konkretnych liczbach przekładać się to będzie na 135 nowych kart.

Trailer wprowadza nas w klimat dodatku, prezentując podwodną podróż mechagnoma, Nightborne'a i murloka odkrywających sekrety starożytnej stolicy Nocnych Elfów. Wyprawie towarzyszy nastrojowa, elektroniczna muzyka, która niespodziewania przeradza się w taneczny banger.

Oprócz nowego rodzaju stronników (Naga), czekają nas także nowe słowa kluczowe. "Wyłów kartę" pozwoli spojrzeć na ostatnie trzy karty w talii i wybrać jedną, która przeskoczy na jej wierzch, a "Kolos" zapewni dodatkowe kończyny stronnikom, które zapewniają potężną synergię z korpusem.

Jeśli niecierpliwie przestępujecie z nogi na nogę w oczekiwaniu na 12 kwietnia, możecie dla ukojenia nerwów wziąć udział w przedsprzedaży, która trwa TUTAJ.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów570

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane