8
6.04.2020, 12:13Lektura na 2 minuty

Heroes III: Za kilka dni ruszają Mistrzostwa Polski, zapisy otwarte dla wszystkich chętnych [WIDEO]

Warto spróbować swoich sił, nawet jeżeli ktoś miałby odpaść jeszcze w fazie grupowej.

Są gry, których przedstawiać nie trzeba. Trzecia część popularnych Heroesów jest – przynajmniej w naszym kraju – jedną z nich i wśród odrobinę starszej publiczności trudno znaleźć kogoś, kto nie spędził dziesiątek tur ze znajomymi w znanym i lubianym trybie Płonących pośladków (aka Hot Seat, ale pamiętamy to jakże trafne tłumaczenie). „Trójka” wciąż żyje, a w ostatnich tygodniach wiele osób odkryło ją na nowo – skoro więc nieco odrdzewieliśmy, pora zabrać się za granie na poważnie.

Już niedługo odbędzie się bowiem trzecia edycja Mistrzostw Polski w Heroes of Might and Magic III. Turniej otwarty jest dla wszystkich i zostanie rozegrany w całości online – nie licząc finału w studiu telewizyjnym opatrzonego komentrzem na żywo (chociaż obecna sytuacja nie pozwala raczej na komfortowe planowanie czegokolwiek, więc i on może odbyć się w sieci).

Ponieważ rok temu w wydarzeniu wzięło udział ponad 1000 osób, a pula nagród przekroczyła 10 tysięcy złotych, trudno określić imprezę mianem skromnej – tym bardziej warto się nią zainteresować, czy to w charakterze zawodnika (w końcu nic to nas nie kosztuje), czy widza. Wymogiem udziału jest korzystanie z Heroes III Complete oraz moda Horn of the Abyss (do ściągnięcia TUTAJ). Więcej informacji znajdziecie na profilu organizatora mistrzostw, Jaskini Behemota.

Chęć udziału w turnieju możecie zgłosić W TYM MIEJSCU. Zapisy potrwają do północy 10 kwietnia.

Poniżej zwiastun tegorocznej edycji:

Gdybyście byli ciekawi, jak wyglądał finał w zeszłym roku:

I pamiętajcie – tylko Nekropolia.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef newsroomu oraz działów zapowiedzi i Info.

Profil
Wpisów5427

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane