7
13.01.2022, 15:45Lektura na 3 minuty
Wideo

Hitman 3 otrzyma tryb z elementami rougelike'a, Hitman Trilogy trafi do Xbox Game Passa

IO Interative jeszcze w tym roku zamierza wprowadzić tryb VR na PC do wszystkich części Hitmana oraz nową mapę do „trójki”. Do tego najnowszą odsłonę czeka garść innych nowinek.


Patryk „Delighter” Żelazny

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o nadchodzącej zapowiedzi IO Interactive dotyczącej planów drugiego roku „życia” Hitmana 3. Film został już opublikowany i znajduje się poniżej. 

Pierwsze o czym warto wspomnieć to nowy tryb gry o nazwie „Elusive Target Arcade”, który ma być wcześniejszym konceptem podniesionym „o poziom wyżej”.

Co ciekawe jeśli na jakimkolwiek etapie wyzwania nam się nie powiedzie, tryb zostanie zablokowany na 12 godzin i będziemy musieli zacząć od nowa. Na pewno nieco podniesie to poziom adrenaliny podczas rozgrywki.


Naszymi celami związanymi z tym trybem są; dać graczom szansę na częstsze angażowanie się i rozgrywanie treści Elusive Target, zapewnić nowe wyzwanie dla długoletnich graczy w trybie Elusive Target, stworzyć nowy rodzaj powtarzalnej zawartości, która nagrodzi graczy pożądanymi odblokowaniami.


Twórcy postanowili też nie wspierać wyłącznie trzeciej części Hitmana w kwestii VR, a całą trylogię! Wszystkie oczywiście w wersjach na PC.

Na przedstawionym przez IOI filmie widać, że doskonale się bawili podczas jego testów, a efekt rzeczywiście wygląda zachęcająco. Sami twierdzą też, że drugi rok Hitmana 3 to idealna okazja do wypuszczenia niektórych technicznych usprawnień.


Drugi rok to fantastyczna okazja dla nas do wypuszczenia części technicznych usprawnień, które wciąż wprowadzamy w naszej technologii Glacier.


Na dobry prawie początek: ray tracing. W (bardzo) dużym skrócie ma to na celu sprawić, aby lokacje w grze wyglądały „lepiej niż kiedykolwiek wcześniej”. Niestety doczekamy się go w późniejszej części 2022 roku.

IOI będzie jednym z pierwszych studiów gier, które dzięki partnerstwie z Intelem wesprze technologię XeSS. Ma ona zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajnosci. A wszystko to po to, aby gra wyglądała jak najlepiej.

Hitman 3
IO Interactive

Wszystkie trzy części Hitmana ukażą się też 20 stycznia jako Hitman Trilogy. A „trójka” dodatkowo trafi na Steama. Hitman Trilogy pojawi się również w Xbox Game Passie (pecetowym i konsolowym).

Kolejna rzecz warta wymienienia to Hitman Freelancer, czyli nowy tryb fabularny łączący w sobie elementy rougelike'a i strategicznego planowania. A, i kryjówki, którą można dostosować wedle preferencji.

Codename: Rocky
Nowa mapa w Hitman 3
IO Interactive

No i na koniec pojawi się nowa mapa. Nie wiadomo o niej zbyt wiele, gdyż także pojawi się dopiero później w tym roku. Natomiast pokazano jej mały zwiastun pod koniec filmu.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie studia.

Całość jasno pokazuje, że IOI wzięło się za Hitmana poważnie, a drugi rok jest konkretnie zaplanowany. Niedługo zobaczymy, co z tego wyjdzie. Rocznica Hitmana 3 już za tydzień, 20 stycznia.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze