1
6.12.2022, 13:45Lektura na 1 minutę
Plotka

Horizon Forbidden West: Być może poznaliśmy szczegóły pierwszego DLC

Burning Shores to prawdopodobnie pierwsze DLC do Horizon Forbidden West i ukaże się w kwietniu przyszłego roku.

Choć Horizon Forbidden West z pewnością był jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na początku tego roku, to mam wrażenie, że przeszedł bez szczególnego echa. Premiera chyba nie najlepiej zgrała się z Elden Ringiem, który zabrał całą uwagę dla siebie. W każdym razie pierwsze plotki o DLC przygotowywanym do Horizona sięgają już lipca, ale dużo więcej o tym nie mówiono. Aż do teraz.

The Snitch, czyli jeden z popularnych leakerów w branży, bez słowa komentarza opublikował na Twitterze mapę z San Francisco, Las Vegas i Los Angeles oraz dodatkowo zaznaczonym na niej obszarem. Na odzew internautów nie trzeba było długo czekać i ci rozpoczęli tworzenie swoich teorii. Dość szybko doszli do wniosku, że może to dotyczyć rozszerzenia do Horizon Forbidden West. Do sprawy o DLC zwanym Burning Shores odniósł się również Tom Henderson na łamach Insider Gaming.

Niestety, nie wiemy zbyt wiele więcej. Warto jednak wspomnieć, że nazwa DLC padła już kilkukrotnie w odniesieniu do Horizon Forbidden West, jak donosi Henderson. Prawdopodobnie możemy się spodziewać dużego rozszerzenia na wzór Frozen Wilds wydanego do Horizon Zero Dawn. Jeśli chodzi o jego premierę, to mówi się o kwietniu 2023.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze