2
13.09.2023, 17:45Lektura na 2 minuty
Plotka

Horizon Forbidden West: Gra podobno zmierza na PC. Premiera już wkrótce

Według najnowszych plotek z pewnego źródła, Sony przygotowuje swoją kolejną, dużą produkcję do wydania na pecetach. Horizon Forbidden West Complete Edition miałby ukazać się już niedługo.

Po wielu latach ignorowania dużego segmentu rynku, jakim są poczciwe blaszaki, ktoś w Sony pewnego dnia obudził się w dobrym humorze i stwierdził: hej, wydajmy coś na pecetach. Może nie była to wzorowa rekonstrukcja, ale dzięki tej decyzji ja oraz wielu innych graczy na świecie miało okazję sprawdzić wyśmienite tytuły, takie jak Death Stranding, Days Gone, Horizon Zero Dawn, God of War, The Last of Us i wiele więcej.

Pomimo delikatnego uchylenia drzwi, przez które pieczołowicie ukrywane ekskluziwy wydostały się na świat, Sony dalej trzyma swoje największe marki na uwięzi – nadchodzący Spider-Man 2, God of War Ragnarok czy Horizon Forbidden West ciągle są dostępne tylko na konsolach Sony. Według plotek, jako pierwszy ma się wyłamać właśnie nowy Horizon i zagościć na pecetach. Informację przekazał wielokrotnie sprawdzony przy okazji różnych przecieków billbil-kun.

Według niego, najnowsze przygody Aloy pojawiły się w singapurskim urzędzie klasyfikacji gier w formie Edycji Kompletnej, czyli zawierającej zarówno podstawową grę, jak i dodatek Burning Shores. Strona wkrótce po rozpowszechnieniu tej informacji zniknęła, ale w internecie nic przecież nie ginie.

Oprócz nowej edycji na PS5, źródła billbil-kuna mają potwierdzać, że Horizon Forbidden West Complete Edition ukaże się także na pecetach. Kiedy? Zaskakująco szybko, bo podobno w przeciągu najbliższego miesiąca. Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki o kolejnym State of Play, gdzie Sony faktycznie mogłoby zrzucić taką bombę.

Nie pozostaje nam nic innego, tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości i czekać na oficjalne wieści od Sony. Jeśli billbil-kun także tym razem ma rację, wkrótce dostaniemy oficjalne wieści.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów812

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze