15
28.02.2018, 16:53Lektura na 1 minutę

Horizon Zero Dawn sprzedaje się świetnie, twórcy rozdają prezenty

Ktoś planuje upiększyć menu konsoli?


Paweł „Cursian” Raban

To, że przygody Aloy spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, było oczywiste niemal od samego początku. Mimo że gra ukazała się wyłącznie na PS4, w dwa tygodnie od premiery rozeszła się w ponad 2,6 miliona egzemplarzy. Trzy miesiące później mówiono już o 3,4 miliona kopii.

Dziś, rok po premierze Horizona, Guerrilla Games pochwaliło się najnowszymi wynikami. Dumni twórcy obwieścili, że ich dzieło rozeszło się już na całym świecie w nakładzie 7,6 miliona egzemplarzy. Developerzy postanowili podziękować graczom, wręczając im drobne upominki. Począwszy od jutra, za pośrednictwem PS Store’a będzie można pobrać kolekcję awatarów i ozdobny motyw powstały na bazie najlepszych ujęć złapanych za pośrednictwem trybu fotograficznego.


Czytaj dalej

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3208

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze