23.04.2024, 09:00Lektura na 2 minuty

ID@Xbox: Microsoft i Don't Nod zapraszają na pokaz gier niezależnych

Pokaz ID@Xbox Digital Showcase poświęcone będzie mniejszym grom, które, rzecz jasna, będą lub są dostępne w GamePassie.


Michał Gąsior

Xbox co rusz organizuje różnego rodzaju pokazy, czy to poświęcone współpracom Xbox Partner Preview, czy Xbox Showcase stworzone dla większych gier. Firma ma również w zanadrzu jeszcze ID@Xbox Digital Showcase, na którym mniejsi, niezależni twórcy mają okazję zaprezentować swoje dzieła. Wydarzenie powraca w tym roku, a dokładniej – w następnym tygodniu.

ID@Xbox wespół z IGN-em rozpoczną konferencję 29 kwietnia o godzinie 19. Póki co ujawniono obecność kilku gier: Vampire Survivors (być może z kolejnym zwiastunem DLC inspirowanego Contrą), Dungeons of Hinterberg (Microbird Games), 33 Immortals (Thunder Lotus Games) i Lost Records Bloom & Rage (Don’t Nod). Nie będą to zatem wyłącznie nowe gry, lecz także starsze, które otrzymały istotne aktualizacje. Obejrzeć je będzie można na wszelkich dostępnych kanałach IGN-u, w tym na YouTubie oraz Twitchu. Jeśli zaś przegapicie wydarzenie, to zapis z niego będzie dostępny na kanale YouTube rzeczonej redakcji.

Ostatni ID@Xbox Showcase odbył się w ubiegłym roku i pokazał nam w sumie 20 różnych gier. Pojawiło się na nim wspomniane Vampire Survivors, ale były również: Sea of Stars, Stray Souls, Hellboy Web of Wyrd czy Everspace 2. W tym roku zaś w komentarzach pod powyższym postem gracze domagają się jednego konkretnego tytułu Hollow Knight: Silksong. Nie jest to takie niemożliwe, patrząc na to, że gra ostatnio dostała własną kartę w Xbox Store oraz została oceniona w Korei.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał Gąsior

Gracz kiszący się przez większość życia na słabiusieńkim pececie, stąd pałający miłością do kilku tytułów wydanych przed swoim rokiem urodzenia jak Thief 2 czy Heroes III. Niezdrowo analizujący spójność mechanik gry ze światem przedstawionym. Zawsze daje najwięcej punktów w charyzmę. Fortnite spalił mu zasilacz.

Profil
Wpisów174

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze